wtorek, 22 sierpnia 2017

Obrusy typu Versace

Jedną z propozycji naszego sklepu są obrusy typu Versace. Obrusy te są uszyte z grubszej tkaniny poliestrowej z satynowym połyskiem mają powłokę teflonową co gwarantuje im właściwości plamoodporne.

Zastosowana tkanina gwarantuje obrusom trwałość oraz sprawia że są łatwe w użytkowaniu i nie wymagają żmudnego prasowania, wystarczy po praniu wyprasować delikatnie pod parą aby uzyskać zamierzony efekt. Na brzegach serwet i obrusów z serii Versace doszywana jest 10 cm. listwa z greckim wzorem.Dostępne wersje kolorystyczne to odcienie brązów, beżu i szarości. Klienci sami decydują o tym, w jakim kolorze ma być wykonany ich obrus, dostępne są połączenia dwóch barw (np. szarość z czarnym wzorem). Wiele rozmiarów dostępne jest od ręki a nietypowe wymiary wykonujemy na zamówienie.

Obrusy Versace to ponadczasowy szyk i elegancja. Stają się wspaniałą ozdobą dla stołów umieszczanych w salonach, jadalniach i pokojach dziennych, bardzo dobrze prezentują się we wnętrzach nowoczesnych. Zainteresowanych serdecznie zapraszam do naszego sklepu obrusowo.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz